MSI Z77-GD65 in pretty pixels

A few weeks ago a site PCGH published pictures of MSI production Z77-GD65, because we are just a few weeks from launch, let's remind them. The only difference from the retail version are used coils, that golden ones looks really crazy.

Core i7-3770K Ivy bridge @ 7 GHz!

Screens above is from January, E0 revision chip (stepping 8) submitted by some "unknown" OverCloker and published now on BSN. Here you have better picture above. And performance? - Take a look ..

LucidLogix Virtu MVP tested!

You may know LucidLogix wants to launch new Virtu Universal for Intel and AMD and Virtu MVP. This technology has been already announced several months ago, but on the market will be in April with Ivy Bridge launch. We show you if it works and some exclusive pictures.

Exclusive: Info about Nvidia Kepler!

GeForce GTX 680 will be launched in March/April. In February, will be launched only GeForce GTX 560SE. The first cards based on Kepler architecture are GeForce 600 not 700! .

Real Kepler, GK107 tested and pictured!

Everything seems legit, device ID is 0FD1, it is right ID for N13P-GT SKU, look at this old S/A table. Enjoy, especially 384 CUDAs :)

sobota, 29. října 2011

Rozmyslete si nákup Sandy Bridge-E v první vlně ...


Co se už proslýchá řadu měsíců, se oficiálně potvrdilo. První revize čipsetu X79 Express je "osekánek" a nevyplatí se kupovat první vlnu desek, pokud chcete max výbavy pro profíky. Intel z této revize odstranil SAS a několik dalších vlastností a featur. PCH čip aka X79 Express v současné revizi je pouze takový "teaser" na plné možnosti jež se dostanou na trh až příští rok.

Teprve druhá revize X79 Express čipsetu a základních desek bude mít vše co Intel původně sliboval. Tedy SAS a další featury ... CPU jsou v pohodě, i když ty se prý také dočkají za pár měsíců nové revize. Výkon bude stejný, přetakt také ... s CPU problém není. První vlnu desek si ale i já nechám ujít ... a koupím až s čipsetem ve vylepšené revizi.

pátek, 28. října 2011

Battlefield 3 gameplay ... on Ultra High-end platform


Setup:

Unknown CPU @ 4,8 GHz (6 Core HT OFF)
16 GB RAM DDR3-2000 MHz CL9
2x GeForce GTX 580 @ 880/4300 MHz (285.62)
Windows 7 x64

2560x1600 Ultra Preset ...

středa, 26. října 2011

Battlefield 3 - žádná sláva, spíše bída ...


Musím říci, že jsem se na hru netěšil - na MP nemám čas a minulé dva díly ve mně nezanechaly žádné dojmy, ale dostal jsem kód a tak jsem hru zkusil. Grafika prostředí je jak z roku 2005, DX9 hadr. Tři modely aut v celém městě vypadaj fakt divně ... postavy jsou slušné, textury okolí hnusné.

Hratelnost je šílená, projel jsem několik levelů bez zranění, na Normal je obtížnost tak pro desetileté děti. Ai nepřátel strašná, miliony grafických bugů. A hlavně NUDA, NUDA a opět NUDA ...

Na sestavě s Core i7-? @ 4,8 GHz + 16 GB RAM + 2x GeForce GTX 580 @ 900/4200 MHz se to prostě na 30" LCD cuká. Mám nastaveno Ultra a občas je stuttering citelný, ale hrát se to dá. Není to zas tak hrozné, ovšem ideální také ne.

Crysis je v grafice o galaxii jinde, stejně i hrateností a nápaditostí prostředí. BF3 mi připadá, že už jsem ho desetkrát hrál pokaždé pod jiným názvem hry. Mise v letadle byla příšerná, jak ze hry za 50 Kč ve výprodeji budgetových titulů.

Už asi vím, proč ve mě žádný BF v minulosti nezanechal žádné dojmy, je to fakt blbost ... naopak Call Of Duty si pamatuji snad všechny díly. To o něčem svědčí a myslím, že i tentokrát bude CoD lepší volba.

Noctua Mounting Kit LGA 2011 for free!

Its here ...
enjoy

úterý, 25. října 2011

Stach málem zničil Asus ...

Dnes vám povím jednu pohádku, tedy spíše thriller o Stachovi a jeho demenci. Před časem jsme vám na PCTuning ukázali obrázky dosud nevydané desky pro SNB-E od tohoto výrobce. Fotky se na veřejnost dostaly nedorozuměním, jelikož jsme mysleli, že ven jít mohou - NDA jsme špatně pochopili. Byla to chyba a dostali jsme za to opravdu sekec, a za problémy jež jsem způsobili Asus jsme se omluvili. V tu chvíli panovalo v Asus napětí a každý další "leak" z našeho regionu by byl v tuto chvíli "smrtící" ... idiot se ale opět ukázal.

Stach jel (snad naposledy) na předváděcí akci nových desek výrobce, kde mu bylo jasně sděleno, že NIC nesmí jít ven. NIC v tomto případě znamená NIC a NIC a fakt NIC. Náš dement ale nevydržel pnutí svého dětského mozku (nebo poklopce) a pustil ven pár "nevinných" fotek hned den co se vrátil. Ty okamžitě oběhly internet a způsobili doslova masakr ... v Asus.

Už podruhé v krátké době byl "leak" v našem regionu. A strhla se bouře co nemá obdoby, vůbec si nedovedete představit co se rozpoutalo, a jaké ohromné problémy tím Stach způsobil výrobci desek. Pokud by tomu kreténovi nikdo výslovně neříkal, že nesmí ven NIC, tak je to OK. Ale stokrát to věděl a stejně to udělal. Obecně má tato událost dalekosáhlé důsledky pro všechny magazíny v ČR ... a dlouho ji budeme napravovat.

pondělí, 24. října 2011

Nová fošna ...


Enjoy, kids ...

neděle, 23. října 2011

AMD PSCheck Download ...


Many PPL asked me for this, here is ...

Crappy Old version: http://www.fileserve.com/file/7rtceJz/PSCheck_Windows_3.3.8.0269.zip

New version:
http://www.fileserve.com/file/3xh2Tju/PST_3_4_1.ZIP

Enjoy

úterý, 18. října 2011

Stach opět krade obrázky na PCT


Podívejme se jak Stach opět kradl na PCTuning a nebo mém Blogu. Výše uvedené obrázky unikly na Chiphell POUZE s watermarkem "igpa007" já je ale vzal a vodoznak jsem smazal, zůstaly tam po tom ale stopy ... a ejhle stejné stopy na stejných místech má v ukradených obrázcích Stach .... však se podívejte sami . ...

V modrém obdélníku pod jedničkou napravo je vidět zřetelně jiný přechod modrých barev, jež jsem odflákl ... a teď se podívejte na původní obrázek na mém blogu .... ehehehehe, zloděj Stach opět usvědčen ... po kolikáé už?

pondělí, 17. října 2011

AMD Stocks going down ... as i expected


Last week, several people have asked me for AMDs stock after the AMD Bulldozer launch, at that time were still high, I assumed quick fall into a few days. The assumption is fulfilled ..

neděle, 16. října 2011

Fanatismus nezná mezí - je mi jich líto ...


Bulldozer je absolutní sračka, jen děcka co nám půl roku tvrdili, jakej to bude drtič se pomalu a plíživě snaží ještě trollovat diskuse a přesvědčit pár zoufalců, že ten BD je vlastně dobrej .. jsou to chudáci, ale nechejme je být ... tohle ale pobavilo, úroveň tak +/- Stach ...

Tohle není pravda, ba naopak je to přímá lež a autor příspěvku to možná i ví, jen to prostě zkouší. ASUS poslal dva BIOSy: Oficiální 0813 určený pro recenze a 9905 pro OC. Obě verze jsou ve výkonu i spotřebě naprosto shodné, zkoušel jsem to ...

Sorry, no Sandy Bridge "E" results till NDA expires ...


A lot of people ask me the results of Sandy Bridge E CPU, i have TWO CPUs + motherboard, but I promised to Intel guys, that by the end of the embargo not disclose anything ... SORRY. Dont ask me for it ... Thanks

sobota, 15. října 2011

Ivy Bridge slides ...enjoy

Here i am, baby ...


Oh, yes ... my new board is coming ...

Idiots and AMD FX ...

From of thousands bad reviews, only two gave the AMD FX awards ... and idiots are:


Polish asslickers ... and


... proven AMD fanboi garage magazine ...

AMD´s end on CPU market is near ...

Intel Core i-3700K (Ivy Bridge) has max TDP 77W! ! This is massacre ...


something new is coming ...

středa, 12. října 2011

Ha haha, 8 GHz AMD FX - perform like Sandy Bridge at default!


SuperPi 1M at 8 GHz = worst then Core i5-2500K at 3.3 GHz!


Physics test in 3DMark11, FX at 6.5 GHz = same score like Core i5-2600K at 3.4 GHz

It is for Overclockers? - No! Worst crap ever ...

Stachu, čekáme na tvou recenzi ....

.. a je nás mnoho kdo netrpělivě čekají, co nám ukážeš ... to bude hodně zajímavé.

16:15 - No tak Honzo, kde je ta recenze? - Vždyť všude už to vyšlo, je už odkud ukrást čísla a výsledky, úprava těch tvých pěti grafů nezabere dlouho, to nám nekecej ... tak si pospěš, jsme netrpěliví ...

20:00 - Tak jsme se dočkali a nejlepší recenze AMD FX je na světě. Ze šesti pečlivě vybraných aplikací tu máme vítěze lepšího než 2500K, Honza úkol splnil, jediná pozitivní recenze na webu. Super


Tohle skvěle vystihuje realitu : So by 2013 when Intel will launch Haswell, AMD will be back at Phenom II level IPC.

Where are now liars John Fruehe, Brian Mclachlan, Dave Movieman and other idiots, where is that PERFORMANCE? Huh? :)

úterý, 11. října 2011

The worst day in AMD history ...


Look at reactions of ppl ... its not funny, its tragic ...

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?275867-AMD-Bulldozer-Thread


But, ive told you ...

Post of the month ... Bravo Michael ...

With that being said, the progression of this thread is pathetic.

Lab501 posts results they claim are indicative of Bulldozer performance and the responses go....

1) That SUCKS

2) Oh wait, those can't be right!

3) Where did the processor come from? Was it paid for by Intel?

4) There must be something wrong with the benchmarks since they aren't properly loading the CPU!

5) Wait a sec, there is a BIOS setting that will somehow improve performance

6) Forget about the BIOS setting....there's a PATCH!

7) No no! The current way of benchmarking processors just can't show the true power of Bulldozer

8) You're holding it wrong


And prepare for this all to get rehashed in the thread holding launch day reviews in under 12 hours... At least at that point we'll see whether any of those hold water or if they're all just meaningless excuses to justify the poor results of a highly anticipated architecture.

One hint: at least TWO of the above statements are correct.

heheheh,

Theres NO magical Windows patch for FX!

Hehe, some idiots and dreamers hopes in magical patch for Windows, with brutal FX performance. There is no any patch for Windows, only for Linux. And NO, Windows 8 are NOT magical too! Ive tested FX under Win 8 Developer version, and results were the same ...

You will see tomorrow morning .... disaster is coming ...

pondělí, 10. října 2011

AMD FX - Paper launch! Especially in Europe!


There are NO any FXs in eshops across Europe, ive told you, FX on shelves in November and its seems right now ...

PS. Czech FX-8150 price: 222 EUR inc. VAT

neděle, 9. října 2011

Crap is coming .... funny Bulldozerenjoy

PS. Next proven IDOT and LIAR at XSystems ... Movieman


AMD paid old fart, who knows nothing ... only dreaming about Bulldozer :) and spreading lies ...

First FX-8150 Preview is out ... and it is terrible!

As i said you many months ago, Bulldozer is CRAP! First review from our friends is here, enjoy ...


hehehe, hehehe ....

pátek, 7. října 2011

Next "gaming" result ...


enjoy

čtvrtek, 6. října 2011

AMD FX - gaming processor? - No way! - Crap!


Enjoy the pics ...

středa, 5. října 2011

Steve Jobs passed away ...


Zemřel Steve Jobs, a víte proč? - Jelikož za svého života, z vydělaných miliard dolarů, nedal ani jediný potřebným lidem nebo na charitu, a Bůh mu to za to složil účet v 56-ti letech. Mohl žít, bohužel svou šanci promarnil sám ... neodpočívej v pokoji Steve, ty sám víš, že nebudeš ... :)

úterý, 4. října 2011

Pravda se blíží a Stachovi (jedu k němu opět příští týden, teď se schovával) ... opět zmehne - po kolikáté už?


PObavilo! Tak zaprvé mám ban pouze na XS, na všechna další světová fóra mohu a jsem tam vážený člen ....

Stach se o mě nehodlá bavit, ale každý den o mě napíše nějaký článek, nyní pláče hned v druhém odstavci ... kluk Zdeny je moudrá hlava, Stach zmrd ... to už ale víme. Těším se příští týden Honzíku ...

AMD FX Press kit! AMD finally sent them to reviewers ...


The FAIL Story begun :) PS. This is not my kit, photos from friend of mine :)

X79 Express board on the way ...


Finally, board on the way ... stay tuned for unboxing video and something more ... :)

sobota, 1. října 2011

Clock-to-clock 4.2 GHz comparision UPDATE + Sandy Bridge ...


All CPUs 4.2 GHz + 4 GB DDR3-1866 MHz (1-8-8-8-24). Phenom II X6 1100T on 4.2 GHz is about 14 percent in average better then FX-8150 at 4.2 GHz. Core i7-2600K at 4.2 GHz is better then FX-8150 at 4.2 GHz about 39 percents (in average). Look at table for details ...

enjoy

PS. Have many another benchmarks (Photoshop, Excel, Cinema4D, Geekbench, many Games, 3D marks, Unigine Heaven, LinX etc), will post them later ...

Dont miss this: From this magazine (Canard PC): http://library.madeinpresse.fr/samples/MPqY2Vg2v45Z-f

translation: "In the more upscale, regarding FX processors based on the Bulldozer architecture we are also disappointed : while they are still generally more performant than their predecessors and allow AMD to approach much of the last Core i5 and i7 but their performance remains below expectations. Besides, as we announced already in our previous issue, if they can sometimes compete with Sandy Bridge in the applications of rough calculations, the results are in video games very far behind. Only overclockers (and fanboys) will find them a great interest given their predisposition in this area."

"The AMD FX-8120 is probably the model of the new series "Bulldozer" that offers the best price/performance ratio. It is able to compete with the i5-2500K in most computing applications even if lags behind in video games. But, don't forget substantial overclocking capabilities are available with no additional cost. Faced with the old Phenom X4 980, this is a very good alternative."

"Offered at a price slightly lower than the Core i7-2600K Intel, the FX-8150 is currently the most powerful model from the new architecture "Bulldozer" for AMD. Unfortunately, he fails, at best, it cans match its direct competitor in some media processing applications but is always behind in games."

Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka