MSI Z77-GD65 in pretty pixels

A few weeks ago a site PCGH published pictures of MSI production Z77-GD65, because we are just a few weeks from launch, let's remind them. The only difference from the retail version are used coils, that golden ones looks really crazy.

Core i7-3770K Ivy bridge @ 7 GHz!

Screens above is from January, E0 revision chip (stepping 8) submitted by some "unknown" OverCloker and published now on BSN. Here you have better picture above. And performance? - Take a look ..

LucidLogix Virtu MVP tested!

You may know LucidLogix wants to launch new Virtu Universal for Intel and AMD and Virtu MVP. This technology has been already announced several months ago, but on the market will be in April with Ivy Bridge launch. We show you if it works and some exclusive pictures.

Exclusive: Info about Nvidia Kepler!

GeForce GTX 680 will be launched in March/April. In February, will be launched only GeForce GTX 560SE. The first cards based on Kepler architecture are GeForce 600 not 700! .

Real Kepler, GK107 tested and pictured!

Everything seems legit, device ID is 0FD1, it is right ID for N13P-GT SKU, look at this old S/A table. Enjoy, especially 384 CUDAs :)

pátek, 30. září 2011

Battlefield 3 BETA - Hnus a bída ... ale při té nouzi co by člověk chtěl


Tak jsem si konečně našech chvilku a stáhl oficiální BETA. Nahrál poslední ovladače GeForce, zapnul v ovládacím panelu Tri-SLI z GTX 580 a vydal se do Metra s nastavením ULTRA ... čekalo mne ale zklamání.

Po měsících masáží, jak nejlepší hra to bude, vypadá vizuálně hůř než dva roky staré šroty. Tohle nemá na Crysis 2 ani z deseti procent. Co to proboha je? - Tohle je ten etalon DX11 grafiky kvůli kterému budeme všichni upgradovat (já nemusím) ? - No to tedy pochybuji ... no uvidíme co přinese plná verze, zatím bída a hnuj ...

Jel jsem nejrychlejším vlakem světa - a byl to zážitek!

Během velké čínské cesty jsem mnohokrát okusil jak jezdí "bullet-train" a je to masakr ...


- Nádraží, je moderní chrám luxusu kde by se dalo jíst z podlahy -


- Krasavec s otočnými sedačkami přijíždí a odjíždí přesně na vteřiny -


- Uvnitř je místa jak na lodi a servírky vám přinesou jídlo a pití až pod nos -


- Za deset vteřin od startu jedeme 308 km/h, neskutečné! -

středa, 28. září 2011

SNB-E Turbo and Ocing ....

yes i know, its known picture ... but maybe someone havent seen it ... yet


enjoy

neděle, 25. září 2011

Email to AMD with Bulldozer questions ...


enjoy, will wait for AMDs answer ... :)

New BIOS F6b - Gigabyte 990FXA-UD7 (Agesa 1100)


New functions (for FX), new AGESA 1100. I cant to share it, but you can find it by the google ... i am sure. No visible impact to performance, is the same like 0.0.9.2 ...

Bude veselo ... tenhle tyden se chystam do Plzne

.. a navstivim osobne Stacha, budu sebou mit kameramana a vse si natocim. Nereknu samozrejme jaky den, abych Honzika nevylekal ... a on nesel nahodou na stredisko nebo do ZOO.

Zajemci o ucast na "krizove vyprave od ktere uz bude navzdy pokoj" se hlaste na email ... nebo do komentu ... finalni zuctovani nastalo. Bude veselo!

PS. Jinak všechny výsledky co slovenská opice maltra dal do své tabulky jsou PUNKD výsledky! Vše je uděláno na přetaktovaném Bulldozeru, reálná čísla jsou nižší - mnohde mnohem nižší! Bye, bye a těšte se na tu katastrofu u recenzí děcka ...

Jinak ještě info od mě, tudíž zaručené - FX-8150 bude ještě levnější než 245 USD, kvůli katastrofálně nízkému výkonu AMD na poslední chvíli ještě sníží ceny! Až to praskne tak víte kdo vám to řekl první ... :)

Jsou v AMD úplní IDIOTi?

Sorry, ale tohle jsem si nemohl odpustit ...


Looks like really good, but where is Core i5-2500K in that test? But here is reason, why its look fine ...


All test was made with HD 6870! All tests are pretty limited by GPU here ... :) I caught you AMD with pants down ...

PS. For Sasa - hey man, this presentation is greatest SHAME of AMD in few years, if you dont know it, dont do it ...

Něco pro odlehčení ...

Reportování o Bulldozeru skončilo, nyní nás čeká Sandy Bridge-E ... jelikož deska ještě nedorazila, a i s chladičem je problém nějaký sehnat, musíme si ještě pár dní počkat ...


Předseda Mao kdysi řekl, že kdo nevyšlhal na posvátnou horu Tai-Shan a na velkou zeď - není muž ... já oba úkoly splnil. První fotka, Náměstí nebeského klidu - hlavní brána do Z.M. v rekonstrukci, škoda.


Tohle se stane jednou za sto let - zeď téměř bez turistů! Zdravím ogary z Ostravy ... co tam také byli!


Brutální peklo - téměř 7000 schodů na posvátnou horu ... tohle zvládne málokdo, šílené stoupání, miliarda číňanů v cestě ...


Úkol splněn, brána na Tai-Shan už je na dosah ...

středa, 21. září 2011

AMD FX vs P II X6 clock-clock comparision - UPDATED!

ATTENTION! I'm not saying this is the final Retail performance, but I have several reasons to believe it is. Performance B0 and B2 at the same frequency does not changed, I have no reason to believe that it will change B2G or BIOS, Agesa code etc. Some another author-reviewer has Retail BOX with CPU in hand, and the performance is identical to the B2 ES. Official AMD Pressdeck (from european FX tech press days) talk about performance that is equal to that i show you ... its enough for me.

Ps. tenhle text byl uz u clanku z 16.zari, staci se jen divat nez ze sebe delat k*k*ty, chlapci na foru ...enjoy

ATTENTION! I'm not saying this is the final Retail performance, but I have several reasons to believe it is. Performance B0 and B2 at the same frequency does not changed, I have no reason to believe that it will change B2G or BIOS, Agesa code etc. Some another author-reviewer has Retail BOX with CPU in hand, and the performance is identical to the B2 ES. Official AMD Pressdeck (from european FX tech press days) talk about performance that is equal to that i show you ... its enough for me.

Stach FX

Tohle jsem si nemohl odpustit zkopírovat z oddborníka, tohle je perla nad perly ... všechen kredit HERKIS!

21.9.2011:
Jak už od nás víte, vlajková loď AMD FX-8150 se výkonově vyhoupne někam mezi Core i5-2500K a Core i7-2600K. V klidu ignorujte jakési uniknuté testy známého kecálka, který jen vyrábí fake informace (navíc pozdě), jsou mylné a hlavně zdaleka nevíte o Bulldozer všechno a nevidíte celý kontext. AMD FX-8150 bude mít výkon takový, jaký vám naznačujeme už nějakou dobu, rozhodně žádné zklamání a v kombinaci s cenou spíše naopak.

9.7.2011:
Nicméně hlavní konkurencí AMD Bulldozer FX-8xxx procesorů jsou Core i5/7-2000 do LGA 1155. A v mnoha testech dokáže nový procesor AMD FX-8130P (3,2GHz), který je směřován přímo proti Core i7-2600K (3,4GHz), porazit tento konkurenční model! A to jsme tady dlouho neměli, aby AMD dokázalo Intelu konkurovat, natož jej porazit, na stejné, či dokonce nižší frekvenci!

27.4.2011:
Mohu vás ale uklidnit, výkon nových Bulldozer procesorů je skutečně velmi slušný a v mnoha ohledech překvapí (v některých více, v některých méně). Konkurence k Intelu to bude, a bude to i souboj o příčky nejvyšší. I když Intel je celkem klidný, Sandy Bridge má ještě slušnou frekvenční rezervu a také z kraje příštího roku Intel vyjede s Ivy Bridge modely, takže mu ani nemusí vadit, když případně budou současné modely o něco horší ve srovnání s Bulldozerem.

5.4.2011:
Tak nějak se počítá s tím, že nové procesory AMD Bulldozer nebudou žádná ořezávátka a mají mít na to porazit i současného jasného leadera, šestijádrové procesory Intel Core i7-980/990X. Intel tak chystá do zálohy ještě rychlejší model.

13.3.2011:
Ze zatím prosáklých informací to vypadá, že minimálně 8jádrové modely by se měly bez problémů usadit na pozici nejvýkonnějších desktopových modelů na trhu, takže bych moc neočekával, že nějaký uvidíme pod 10 000 korunami. Šestijádrové modely tak můžeme očekávat za ceny kolem 8000 korun a čtyřjádrové kolem 5000 korun. Ale je to jen můj odhad, takže to neberte jako dogma.

Takže nam to naznačoval asi takto - v březnu Lambo, v dubnu se z toho stala trochu lepší Audina, v červenci oktávka, teď to vypadá na trabanta - za dva týdny to bude koňský povoz a až BullDDozer vyjde, tak to bude kolečko s hnojem?

To by bylo takové krátké shrnutí naznačování ala StachFX. Ani se nedivím, že už mu to nevěří ani na jeho vlastním bloDDýsku :)


Chudák Honzík ... a tomu výkonu co nám aktuálně slibuje, se ještě naahlas zasmějeme ... už za dva tejdny, možná dřív až někdo leakne třeba Media Guide nebo nějaká další čísla z měření ...

České ceny procesorů FX .. a konkurence

AMD FX-8150 = 5040 Kč s DPH (Oficiální cena 245 USD)
Phenom II X6 1100T = 4200 Kč s DPH (Oficiální cena asi nic, starej brak)

Core i5-2500K = 4600 Kč s DPH (Oficiální cena 216 USD)
Core i7-2600K = 6800 Kč s DPH (6400 Kč bez K) (Ofiko cena 317 USD)

FX-8150 je o 23 procent levnější než Core i7-2600K, což plus, mínus reflektuje i výkon obou čipů vůči sobě ... proti Core i5-2500K je ale FX předražené, AMD totiž FX-8150 staví v novinářské prezentaci právě vůči Ci5-2500K ...

úterý, 20. září 2011

The truth is spreading around the world

My Chinese friends did not disappoint me, and spread awareness of truth as always ..


You did always good job ... EXPreview. Mission about Bulldozer is completed. Now i have a new toy, SNB-E awaiting board, be prepared to BE BRUTAL and EPIC with this Intel monster! Update soon! Board is on the way!

pondělí, 19. září 2011

Ivy vs Sandy Bridge die ...


enjoy (not in scale)

AMD joke of the year ... like Bulldozer is!


poor duped kiddos ... :)

pátek, 16. září 2011

AMD FX-8150 versus Phenom II X6 1100T (clock to clock comparision) 4.2 GHz!

Hi there, friend of mine, ive sold him my B2 ES CPU (8150) sent me really great article to publish! Thanks many times my friend (Peter). This is very interesting info for all.


Clock to clock is FX +/- 20 percents slower/per core in single thread applications then Thuban. Stay tuned, next part of comparision will be in five or six popular games ...

UPDATE for idiots (informal again in comments) - This is clock-clock comparision. FX-8150 has higher default clock then 1100T! Thuban has 3.3-3.7 GHz and FX 3.6-4.2 GHz. If is 1/Core +/- 20 percents slower then Thuban on the same clock, on default clocks (13 percents higher) will be result better ... this is primary 1Core vs 1Core perf comparision. Not CPU vs CPU on default clock ...

PS. For kiddos, check these results with coolalers or chinese, or mine posted before and wake up from your kiddo dreams ...

ATTENTION! I'm not saying this is the final Retail performance, but I have several reasons to believe it is. Performance B0 and B2 at the same frequency does not changed, I have no reason to believe that it will change B2G or BIOS, Agesa code etc. Some another author-reviewer has Retail BOX with CPU in hand, and the performance is identical to the B2 ES. Official AMD Pressdeck talk about performance that is equal to that i show you ... its enough for me.

čtvrtek, 15. září 2011

Core i7-3960X Extreme Edition - For Sale!


Little bit expensive, but if you want it first ... you will pay it (like me). You can buy it from China through me. Drop me comment if you are interested. Its final ES revision, frequency 3.3 GHz Unlocked, 15MB cache, working Turbo ... Be Brutal, Be Epic with this monster!

středa, 14. září 2011

Must have for Bulldozer Crap!


Very useful soft - no kidding here, download it and be ready for BD fail ... :)

Little secret: In Windows 8 (Development Release) is not Bulldozer chip as "8 Core - 8 Threads" but 4 Core - 8 Threads! AMD went out with the truth ! ! !

Next proven IDIOT - Informal @ XS :)


Hmmmm, BD must be monster ....


is not, hehehehehe, hehehehehe, Bulldozer is total FAIL - performance +/- Core i5-2300 - Core i5-2500K!

And here finally someone smart in that jungle ...


:)

informal (hjh) = drop me comment with your email,i will answer all your questions

Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka