MSI Z77-GD65 in pretty pixels

A few weeks ago a site PCGH published pictures of MSI production Z77-GD65, because we are just a few weeks from launch, let's remind them. The only difference from the retail version are used coils, that golden ones looks really crazy.

Core i7-3770K Ivy bridge @ 7 GHz!

Screens above is from January, E0 revision chip (stepping 8) submitted by some "unknown" OverCloker and published now on BSN. Here you have better picture above. And performance? - Take a look ..

LucidLogix Virtu MVP tested!

You may know LucidLogix wants to launch new Virtu Universal for Intel and AMD and Virtu MVP. This technology has been already announced several months ago, but on the market will be in April with Ivy Bridge launch. We show you if it works and some exclusive pictures.

Exclusive: Info about Nvidia Kepler!

GeForce GTX 680 will be launched in March/April. In February, will be launched only GeForce GTX 560SE. The first cards based on Kepler architecture are GeForce 600 not 700! .

Real Kepler, GK107 tested and pictured!

Everything seems legit, device ID is 0FD1, it is right ID for N13P-GT SKU, look at this old S/A table. Enjoy, especially 384 CUDAs :)

středa, 24. srpna 2011

Liar of the week/month/year?


This is Mr. nobody from nowhere, little bit retarded John, liar from AMD. I saw a lot of lies from this man around various forums, but last funny post is the best: Perhaps everyone should consider that AMD did not release these benchmarks and they might not even be real. Nothing I have seen, to date, has been representational of actual performance.

Heheh, first time you are telling the trut silly man - you are RIGHT, because real numbers should be worst .... And dont lie anymore ... i suggest you. We dont forget it ...

Proč je Bulldozer taková sračka? - Je to jednoduché ...


Děcka pláčou na všech fórech, protože čínské výsledky revize B2 potrzují, to co vám už dva měsíce říkám - výkon Bulldozeru je k smíchu a IPC je horší než u Phenomu II. Tomu, že bude BD lepší než jsem vám ukázal a teď i číňané, už nevěří pomalu ani Flanker - největší fanda AMD na světě.

Už zbyl jen jeden hňup - Informal na XS fóru, všichni ostatní to už vzdali, došlo jim to - konečně! Zdá se vám nelogické, uvádět CPU s horším výkonem než předchozí čip? - BD není v multi-threadu horší, oproti PII X6 1100T je asi o 20 procent výkonnější ... ale pouze v masivních multi-thread aplikacích. Jinde dostává krutě na zadek ... někde je výkon doslova žalostný (DosBox, SuperPi, xvid konverze, photoshop). Průměrně ale zmíněný Thuban překoná, mise je tedy splněna ...

Teď ale k tomu, proč je to taková bída. Tady musíme jít do historie, do roku 2007. To byly uvedeny Phenomy architektury Stars, v tu dobu ale už jiný tým na Bulldozeru pracoval a měl ho vydat v roce 2009. Jako soupeře Core i7 (Nehalem). Situace se ale podělala s Phenomy a AMD muselo věnovat spoustu prostředků na novou revizi, jež jim trvalo 5 měsíců. Teď si uvědomte, že AMD není žádná firma s neomezeným rozpočtem, spíše naopak - je ve srabu už hodně dlouho. Není zde dost peněž na tolik rozjetých projektů ... Phenom II, Radeony, Bulldozer, APU, servery ... něco musí jít stranou - Bulldozer.

Pokud by tento čip vyšel na 45nm v době kdy měl, byl by velkým soupeřem pro Core i7-920,i7-965XE ... a další. jelikož proti nim byl plánován, na plánech se vlastně nic nezměnilo, jen node je menší - 32nm, ale návrh je stále tentýž - dnes již nedostatečný. Intel mezitím utekl AMD o dva roky dopředu. Uvedl Sandy Bridge, na nějž BD nemá - hlavně v single thread výkonu, herním výkonu ... soupeřit s ním může leda v Cinebenchi a podobných aplikacích pro osm jader.

Pokud vám nějací debilové (Stach) budou chtít tvrdit, že to vlastně nevadí, tak to už je vážně na ústav pro dementy. Proč asi Intel klade nejvyšší důraz na single thread výkonu (extrémní turbo u SB pro jeden-dva thready)? - protože 90 procent běžných aplikací (které používáte nejvíc) těží z výkonu jednoho, nebo dvou jader. Výkonné multi-thread monstra využijí opravdu jen profíci, nikoliv hráči a běžní uživatelé, však si sami spočítejte kolik vaše domácí aplikace využívají jader. Bude výkon lepší na dvou rychlých threadech na SB nebo na osmi pomalých jádrech BD? - Odpověď je jasná ...

Proč je tedy BD pomalý a pomalejší někde než Phenom II? jde o zcela novou, nevyzkoušenou architekturu testovanou leda na simulacích a modelech, navíc ji vytvořil jiný tým než Phenomy ... z počátku vznikaly souběžně. Tudíž tým nemohl vědět, jak si bude stát proti Phenomům roku 2011 ... pokud by totiž vyšel v roce 2009 byl by výkonnější než cokoliv na trhu, tedy i Core i7 ... bohužel dnes už to nestačí.

Ostatně pro AMD to není žádný problém. Radeony HD 6800 jsou pomalejší než HD 5800, první Phenomy byly mnohde pomalejší než K8 ... a tak BD bude jen o kousek rychlejší než Thuban ... no a co, tak to už je.

PS. Nebo si myslíte, že kdyby to byla taková bomba, tak je AMD neuvede už dávno? Nebo neukáže na různých akcích výkon? Nevypustí tradiční forum-flame-war na vybraných fórech a přisluhujících webech? Jojo, smiřte se s tím, co jsem vám ukázal a ukázali číňani, je reálný výkon BD shitu ... také cena 300 USD je pouze vlhký sen nějakých zfetovaných sedláků v AMD, budou muset jít řádně dolů ... možná i níž než jsem vám před časem říkal ... však uvidíte.

PS. Upřímně, zde AMD pomůže jedině zázrak. Netvrdím, že výkon mé B2 a té čínské je finální, ale myslím si to. Pokud se nezměnil výkon B0 proti B2 kdy jsou od sebe čipy výrobně 4 měsíce, nevěřím v zázračnou nějakou tajnou B2 revizi, ani další revizi nečekám, produkty jdou pomalu k recenzentům, uvedení se už počítá na dny ...

úterý, 23. srpna 2011

Velká cesta Čínou - už doslova za pár ....


Po loňské cestě po jižní americe, je opět čas na nějaký ten týden opustit Evropu a podniknout něco dobrodružného. Čeká nás Peking a jeho krásy, také jízda nejrychlejším vlakem světa do Šanghaje, dále Sian a neskutečná krása provincie Yunnan, výstupy na Žluté hory plné šílených lávek z nichž adrenalin prýští i na fotce ...

Nesmíme zapomenout na Chengdu, Hong Kong a malý skok na Tchajwan. Z více než měsíční pouti se budu snažit dát občas nějaký obrázek, třeba z obchodů s hardwarem. Snad AMD s Bulldozerem počká až se vrátím, abych jim to v recenzi vosolil, pokud ne ... vynahradíme si to potom. Výsledky budou dále následovat, jsou už naprogramované v systému ....

PS. Na fóru zase děcka spekulují jak to, že mohu zveřejnit výsledky AMD FX když existuje to super NDA. To je jednoduché, žádné NDA jsem nepodepsal a čipy nejsou od nich, ale každý den chodí z Polska stížnost na to, co zveřejňuji ... chodí do redakce, do PR agentury ... ale na to dlabu, AMD nemá žádnou páku jak to zastavit ... sice mi stále vyhrožují, že nám obecně stopnou support, ale on stejně nikdy žádný nebyl, tak je to fuk ... rozházet si to s AMD je stejné jako se starou Blažkovou ... stejně mi to pak opět pošlou jako stokrát předtím, v ČR není nikdo kdo jim to otestuje lépe na nejčtenějším online HW magu ... a to oni dobře vědí.

PS2. aby nedošlo k mýlce, v grafech je výkon z finální recenze, tyhle grafy najdete v testu. Testoval jsem čip B2 s finálním HS bez nápisu ES, ovšem v CPUz se hlásí jako ES, ovšem plným jménem jako 8150, někde je tu kolem screen. Stejnej čip mají číňani ... BIOS je také finální, v podstatě pár dní starý ... testováno na Asus. Turbo je stoprocentně funkční, stejně úsporné funkce. Jde zkrátka o Qualification ES Sample - finální silikon jež jde pak do recenzí ...

docela se těším, až pak vydám další myth-buster kde ukážu výkon B0 a B2, kterej se vůbec neliší a nebo jen v rámci chyby měření ... to bude zase chytráku který totálně ZPUNKDuju! Včetně všech idiútků na XS a dalších fórech, co tak vehementně tvrdili, že B0 je crap ... hehehe, to bude veselo až všichni zjistěj, že výsledky vlastně znaj už řadu měsíců ... a nejen ode mně.

pondělí, 22. srpna 2011

Něco se chystá u Nvidie ...

Jelikož víme, že letos žádný nástupce Fermi nepřijde a Nvidia už dloooouho nic nevydala, k něčemu se schyluje ...

Čeká nás nová grafická karta se dvěma jádry GPU, s mnohem lepší konstrukcí, frekvencemi a provozními vlastnosti - GeForce GTX 595! A karta nebude sama, doprovodí jí zcela nové ovladače s magickou číslovkou 3xx.xx

Uvedení bych si tipnul někdy na přelom září/října. Jednoznačně nejvýkonnější sériová karta se blíží, škoda, že nemá žádného pořádného soupeře - Radeonů HD 6990 se vyrobilo asi 200 kusů a žádné další se neplánují ... škoda, takhle bude GeForce na vrcholu tradičně sama.

Kromě toho se také Nvidia před koncem sezóny zbaví vyrobených posledních várek GF110, které pak přestane zcela dělat ... a kapacity se otočí jiným směrem, k novějším produktům.

PS. jde o takový "lidovější" Asus Mars II, za méně než polovinu jeho ceny získáte v podstatě to samé ...

AMD FX Bulldozer @ 6.5 GHz under LN2


enjoy

Byl to vskutku podařený víkend ....


Flanker to AMD fakt žere :)

PS. Další výsledky, včetně Bulldozeru na 6.5 GHz později formou videa ...

úterý, 16. srpna 2011

SNB-E prices on VR-Zone are BULLSHIT!


It came from this old roadmap, but these prices are for todays models Core i7 (584 USB - Core i7-980), not for upcoming ... classical bullshit from Vr-Zone ...

ive told you price month ago ...

pondělí, 15. srpna 2011

Liar revealed - idiot of the year (rintamarotta @ XS)

SF3D from Finland warned us that rinta is a liar and has no access to information or ES samples. But AMD trolls on XS are blind :)

Original post has been deleted on XS, here is ....

Yes, rinta is good source of infos ... :)

Huh, dreams about BD performance are melting in lies ... :)

Best post this month!

Ive already said that rinta is a liar, and his posts are lies ... I am reliable source, you will see :)

neděle, 14. srpna 2011

After few days in "european" Aspen ... next results today!Mountains are sweet in summer, you know it .... "european" Aspen (Ischgl) especially ... expensive but outstanding services, food and relax ....

Next Bulldy results today´s evening ...

čtvrtek, 11. srpna 2011

Udělejte něco pořádného ...I když je v povaze Čechů stále remcat, stěžovat si i když všichni žijete skoro v blahobytu, někdy stačí málo a můžete opravdu pomoct, zapomeňte na píčoviny jako jsou Bulldozery a pomozte skutečným lidem ... za jednu SMS může rodina v Somálsku jíst dva dny ... a to není málo!

středa, 10. srpna 2011

AMD is in trouble, BIG trouble ...Short interests in NYSE decreased last month about 70 percents ... ! That really bad ... It seems, investors already knows, BD is crap ...Worst thing are stocks, they are on lowest level for last year ...

úterý, 9. srpna 2011

Idiot St*ch ani neumí česky ... PobaviloKštící oheň je perla tohoto týdne! Možná si Stach prohrábl kštici, ale oheň je vždy a jen dštící ... a ta sýra je také bomba. Píše nám Stach něco o ementálu nebo si to spletl se sírou ?

úterý, 2. srpna 2011

Asus MARS II (GeForce GTX 590 done right)
enjoy

Smích se vás snaží oblbnout ....

V reakci na můj blogspot, se pan Malina snaží opět vylhat čtenost "smíchu". Ale sám nám ukázal, jaká je to bída ....

Počet návštěv se sice mezi 01-2010 nezměnil (můžete tomu věřit a nemusíte) a je stále kolem 600 000, vše ostatní ale kleslo na polovinu což značí jasnou manipulaci s výsledkem. Ze zdroje přímo v redakci smíchu totiž vím jaká je pravda ... a ta je daleko od toho co Malinovka ukazuje.

Počet zobrazení stránky byl v 01/2010 2,7 milionu, nyní je to téměř polovina. Dříve si lidé za návštěvu prohlédli průměrně 4 stránky, nyní jen 2,5 ...

Dříve tam čtenář strávil devět minut, nyní průměrně jen čtyři

Statistika je kompletně zmanipulovaná, nestandardně nastavené měření, upravené skripty - neodráží realitu ... ať vám ukáží statistiku za poslední dva měsíce :) ...

pondělí, 1. srpna 2011

Stach opět krade články z PCTukradeny textukradeny textukradeny clanekUrčitě víte, že minulý pátek vyšla na PCT newska s obsahem kde uvádím, že AMD odsouvá Bulldozer kvůli APU. Jelikož zpráva nemá žádný zdroj a nikdo jiný na světě něco podobného zatím neuveřejnil (vím to jako první), není pochyb, že to Stach ukradl od mě z PCT ... a i obsah je více než jasně okopírovaný (včetně datumu 10.10 jež znám jen já - tipnul jsem si ho!), stejně jako posledních několik zpráv o CPU ...

Jojo, Stach jde pomalu do pekla, nikdo ho nečte, nemá inzerci a ani mu nikdo nic neposílá na test, musí si pomáhat zlodějnou ... ale s tím dlouho nevydrží.

Myth-Buster IV.May 2011 AMD Roadmap - AMD FX - September launch date ...

July 2011 AMD Roadmap - AMD FX - October launch date ...

Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka