MSI Z77-GD65 in pretty pixels

A few weeks ago a site PCGH published pictures of MSI production Z77-GD65, because we are just a few weeks from launch, let's remind them. The only difference from the retail version are used coils, that golden ones looks really crazy.

Core i7-3770K Ivy bridge @ 7 GHz!

Screens above is from January, E0 revision chip (stepping 8) submitted by some "unknown" OverCloker and published now on BSN. Here you have better picture above. And performance? - Take a look ..

LucidLogix Virtu MVP tested!

You may know LucidLogix wants to launch new Virtu Universal for Intel and AMD and Virtu MVP. This technology has been already announced several months ago, but on the market will be in April with Ivy Bridge launch. We show you if it works and some exclusive pictures.

Exclusive: Info about Nvidia Kepler!

GeForce GTX 680 will be launched in March/April. In February, will be launched only GeForce GTX 560SE. The first cards based on Kepler architecture are GeForce 600 not 700! .

Real Kepler, GK107 tested and pictured!

Everything seems legit, device ID is 0FD1, it is right ID for N13P-GT SKU, look at this old S/A table. Enjoy, especially 384 CUDAs :)

středa, 29. června 2011

Děkuji vám všem, potěšili jste mě ... 200 000 hitůJelikož je zítřek můj poslední den v ČR, dostal jsem od vás - mých věrných krásný dárek na rozloučenou. Klikali jste na blog jako diví a za minulý měsíc mi Google sečetl 204 tisíc kliků! Díky za podporu, možná je můj blog čtenější než jeden extra veselý magazín, jež má čtenost newsek kolem 500 hitů a články slabých 3-8 tisíc ... díky a vydržte!

neděle, 26. června 2011

Good Ocer :)

enjoy

čtvrtek, 23. června 2011

Konec snění ...

Tabulka jež vypustil nějaký zasněný fanda AMD a koluje webem je naprostá utopie. Ano, myslím tu s modely typu 8150P a podobně, je to naprostý nesmysl. Letos jako nejvyšší čip vyjde 8130P na frekvenci blízké 3,2 GHz a to s extra vysokým napětím, sotva stačící na Turbo. Nebo si vy naivkové typu Flankera myslíte, že AMD se svým "crappy 32nm" zvládne vydat osmijádrové čipy se stejným TDP a vyššími takty něž má Intel se šestijádrem na odladěném 32nm? - Asi ne co?

Už o víkend vám ukáži, že IPC AMD FX se proti Phenom II nezvedlo o více než 1-2 procenta. Výsledky stejně taktovaných CPU vám to dokáží. Zde se spíše hodí říct, že se nezvedlo vůbec, rozdíly jsou v rámci chyby měření. Zábavné je sledovat poslední křeče nejfanatičtějších fandů umírající značky na XS foru. Absolutně nejvtipnější je nějaký hňupík, jež říká: Ty výsledky propustnosti pamětí jsou stejně špatné jako měly první samply. Čím to bude? - Protože výsledky jsou prostě špatné a budou takové i u finálních čipů. Propustnost se zvedla jen adekvátně rychlejším modulům, opět žádný progress, AMD dělat zázraky neumí. Sandy Bridge utíká o desítky procent.

Znovu připomínám, co jsem řekl už mnohokrát. Z výkonu budou dětští fanatici zklamaní, ostatním je to jedno - mají Intel a dobře dělají. A tak to zůstane už asi navždy, AMD pokud Bulldy neuspěje si vykope hrob a už nikdy nesežene dost peněz na vývoj další generace procesorů. Je to škoda, Intel mohl pod tlakem konkurence zlevnit, což se nestane. I když je to vůbec třeba? - Core i7-2600 stojí 5900 Kč což je zadara za to co nabízí.

úterý, 21. června 2011

Už se mi to blíží ...


- ilustracni foto ze zeme, jez se stane mym novym domovem -

Přátelé a známí, už několik měsíců ví, že jsem povýšil a dostal lukrativní místo v zahraničí. Můj čas zde se přehoupl do konečného odpočítávání ... příští týden nejdříve na rok, spíše ale už natrvalo opouštím místní Kocourkov a jdu směle novým výzvám v cizích zemích ... mějte se tu pěkně, stejně jako se budu mít "TAM" já ...

PS. S psaním nekončím, ani zde ani na PCT ... jen mi ty samply budou muset posílat DHL International Express ... Bye bye ...

Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka