MSI Z77-GD65 in pretty pixels

A few weeks ago a site PCGH published pictures of MSI production Z77-GD65, because we are just a few weeks from launch, let's remind them. The only difference from the retail version are used coils, that golden ones looks really crazy.

Core i7-3770K Ivy bridge @ 7 GHz!

Screens above is from January, E0 revision chip (stepping 8) submitted by some "unknown" OverCloker and published now on BSN. Here you have better picture above. And performance? - Take a look ..

LucidLogix Virtu MVP tested!

You may know LucidLogix wants to launch new Virtu Universal for Intel and AMD and Virtu MVP. This technology has been already announced several months ago, but on the market will be in April with Ivy Bridge launch. We show you if it works and some exclusive pictures.

Exclusive: Info about Nvidia Kepler!

GeForce GTX 680 will be launched in March/April. In February, will be launched only GeForce GTX 560SE. The first cards based on Kepler architecture are GeForce 600 not 700! .

Real Kepler, GK107 tested and pictured!

Everything seems legit, device ID is 0FD1, it is right ID for N13P-GT SKU, look at this old S/A table. Enjoy, especially 384 CUDAs :)

úterý, 21. prosince 2010

Pozdrav z hor ..Mám to štěstí, že jsem díky své ženě získal v širším příbuzenstvu také přístup k chalupě, ktera ovšem neleží ani na Lipně, u Máchova jezera nebo snad v Krkonoších. Trůní si totiž klidně nad Innsbruckem s dechberoucím pohledem na Alpy. I když mi objekt nikdy nebude říkat "pane", mohu si na chalupu zajet několikrát do roka (kdy chci), a od ráje na zemi mne dělí jen 4,5 hodinky cesty autem po dálnici.

Rakousko a hlavně Tyrolsko je totiž opravdový klenot, ostatně jako všechny Alpské regiony. Innsbruck je považován za hlavní město Alp a Tyrolsko jako srdce Alpských radovánek, letních i zimních. Svérázní a příjemní lidé, kvalitní (až buržoazní) strava, ale hlavně neskutečná příroda a relax.

I když se rozplývám nad krásami regionu, pokaždé znovu a znovu ... není vše zlato co se třpytí. Rakousko je hodně drahá země, běžné potraviny stojí výrazně více než u nás, a maso je například i třikrát dražší. Život zde nikdy nebyl lehký a nikdy také nebude, k dosažení slušné životní úrovně střední třídy, je potřeba hodně a tvrdě pracovat. Pokaždé když jdu do obchodu, a vzpomenu si, jak se u nás stále žehrá na drahotu, musím se u místních cen smát, že si naši lidé nevidí na špičku nosu. Někdo může namítnout, že platy jsou tady vyšší a kupní síla obyvatel také. Není to ale zase tak "žhavé".

Pokud si naivně myslíte, že zde pobírají lidé nějak extra vyšší mzdu než u nás, není to tak. Čtvrtina obyvatel si musí vystačit s tisícem euro měsíčně a průměrná mzda činí něco pod dva tisíce eur. Měsíčně si s tímto příjmem musí vystačit polovina obyvatel Alpské republiky. Další čtvrtina si přijde na částku pod tři tisíce a zbytek se rozdělí mezi vyšší platové skupiny.

Vzhledem k místním platům je zde vše extrémně drahé, a nakupování v obchodních centrech tu není folklórem jako u nás. Když vyprávím místnímu strýčkovi, že mne stojí kilogram vepřových řízků kousek nad tři eura, točí se mu hlava, tady je to za osm. I přesto, že je zde chleba o dvou dlouhých kůrkách, je vidět liberálnější zakořeněná politika a zdravá povaha lidí. U nás se úspěch neodpouští a závidí, zde je přán a ostatní jej berou jako inspiraci. Je velká úleva si odpočinout v tomto zdravém prostředí, místo prohnilé politické frašky u nás doma tvořené starými aparátčíky a v minulosti aktivními bolševiky.


- můj výhled, jímž se může pochlubit málokdo -Ale vraťme se k tomu ráji. V Alpách se dá dělat spousta věcí: lyžování, sáňkování, stavění sněhuláků, saunování, popíjení lahodných nápojů, konzumace nejvybranějších lahůdek, jezdění lanovkou, pojídání ve vyhlídkových restauracích, nakupování v poloprázdných obchodech, slunění, užívání si výhledu na scenérie, relaxování, čtení, poslech hudby ... a hlavně mít vypnutý počítač a užívat si té svobody a volnosti. Já ho zapnul jen na okamžik, abych vám sdělil jak se tu pěkně mám, pak bude opět celé další týdny vypnut.


- k horám patří saunička -


- a dobré vínečko -


- a také samozřejmě Plznička -Kromě povalování se na chalupě, by byl hřích nevyužít množství zimních středisek pro lyžování a další radovánky. Kousek odsud je Kitzbühel, centrum elity. Je plné skvělých podniků, lyžování. Za návštěvu stají hlavně rekreační zařízení, hotely. Například Royal Spa. Jeho návštěvu doporučuji, noční koupání v bazénech s výhledem na hory a noční oblohu je přímo zázrak. ještě lepší zážitek je pak koupání ve venkovních bazénech (vyhřívaných) v komplexu Aqua Dome, ten je už ale krapet z ruky, ovšem vážit cestu se vyplatí.Závěr dnešního pohledu do Alp, patří obrázku lyžařského střediska. Vybrta si můžete ze stovek míst s různou náročností. Vzhledem k menším účastníkům výpravy jsem pro tento den zvolili lehký terén, s dobrou restaurací a pekelným výhledem ... no posuďte sami:

Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka